آمار سایت


تایمر دو زمانه با رلهبا به خدمت گرفتن دستگاه های مدرن الکترونیکی بسیاری از کارهای روزمره در تمامی امور اعم از منازل ، موسسات ، کارخانجات ، ادارات آسان تر گردیده است .
یکی از این دستگاهها که در سال های اخیر کاربردهای گسترده ای یافته و در بسیاری از ماشینها و لوازم منزل و کارخانجات مورد استفاده قرار گرفته تایمر می باشد که به کمک آن می توانید زمان را تحت کنترل در آورده و مدارها و دستگاه های مختلف را به صورت دلخواه بطور اتوماتیک روشن و خاموش نمود .
کیت تایمر دو زمانه مهرام کیت دارای دو تایم کوتاه مدت و بلند مدت می باشد و شما بوسیله یک کلید (SW) دو وضعیتی می توانید تایم دلخواه خود را انتخاب نمایید . چنانچه کلید (SW) رادر وضعیت L یا کم قرار دهید زمانی بین ده تا صد ثانیه در خروجی رله خواهد داد که چنانچه شما با کارآیی رله آشنا باشید میتوانید دستگاههای خودرا به دلخواه روشن و یا خاموش نمایید.
همینطور اگر کلید (SW)را در وضعیت H یا زیاد به طرف داخل فشار دهید زمانی بین دو تا سی دقیقه نیز در اختیار خواهید داشت .
زمان L حدود ده تا صد ثانیه و زمان H بین دو تا سی دقیقه می باشد که به وسیله پتانسیومتر موجود در کیت می توانید زمان دلخواه را تنظیم و به دست آورید . به طور مثال چنانچه (SW) را در وضعیت(L) یا تایم کم قرار داده و پتانسیومتر را در مقدار حداقل قرار دهید زمانی حدود ده ثانیه و با تنظیم پتانسیومتر به وسیله یک پیچ گوشتی کوچک آنرا به مقدار حداکثر قرار دهید زمانی حدود صد ثانیه به شما خواهد داد . (جهت حداقل پتانسیومتر به سمت فلش L می باشد ) این کیت با ولتاژ نُه تا دوازده ولت کار می کند.که بستگی به ولتاژی که به کیت خواهید داد مقدار تایم آن نیز مقداری تغییر خواهدکرد.پس یک منبع تغذیه با ولتاژی ثابت نُه یا دوازده ولت تهیه و سپس تایم های بالا رابه مقدار دلخواه بدست آورید .

مشخصات کیت:

  • ولتاژ نُه تا دوازده ولت ( 9 تا 12V)
  • تایم زمان کوتاه یا L : ده تا صد ثانیه.
  • تایم زمان بلند یا H : دو تا سی دقیقه.
  • قابل تغییر زمان تایم
  • دارای مدار محافظ در برابر ولتاژ معکوس.
  • مجهز به مدار رله.
  • مجهز به کلید SET و RESET.

کلیه حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به تولیدی مهرام کیت می باشد.